Orjinal Ürün Kullanmanın
         Zevkini Yaşayın     Birçoğu klasik, anonim zannedilen ve insanlara bu şekilde anlatılarak yanıltılmaya çalışılan peştemal desenlerinin aslında öyle olmadığı biliyor muydunuz? Evet desenler çok eski ama bunun nedeni desenleri çok önce çizmiş olmamız çünkü biz bu işi çok uzun zamandır yapıyoruz.
    Peki her aynı desenli peştemal aynı kalitede mi? Bunun cevabını kendimizi anlattığımız bölümde söylemiştik. Daha önce de değindiğimiz ve dünyada ki çoğu kişininin bildiği gibi kopya ürünler sadece aynı görüntüyü verir ama sadece bu işe yarar. Bizim ürünlerimize sebepsiz ve zaman kısıtlaması olmadan iade garantisi vermemiz bu yüzden. Çünkü biliyoruz ki bizim patentli ürünlerimiz sadece göze hitap etmez, aynı zamanda işlevini de vaat ettiğimiz gibi gerçekleştirir ve su çeker.

    Bu yüzden biz hem kalite hemde gerçek fiyat garantisi veriyoruz. Sadece naturel materyalleri kullandığımız peştemallarımızın benzerlerini başka bir yerde görürseniz bunlar ya bizim dağıtımını yaptığımız yerlerdir yada kalitesiz kopyalardır. O yüzden alışveriş yaparken sorunuz; “bu ürün için desenin size ait olduğuna yada polyester içermediğine dair belgeniz var mı?” Bizde var...